suma: 0,00 zł do kasy

Inhalator membranowy Microlife NEB800 z zasilaczem

Ilość ocen: 122 | 4.15067
ilość - +
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny

Opis

Inhalator NEB 800

Inhalator membranowy NEB 800 firmy Microlife jest produktem, który został zaprojektowany z myślą o dorosłych oraz najmłodszych członkach rodziny. Przenośny inhalator jest urządzeniem medycznym, który umożliwia sprawne i proste wykonanie inhalacji czyli leczenia za pomocą substancji wziewnych. Z produktem firmy Microlife, proces inhalacji stanie szybką i przyjemną czynnością, a rezultaty pojawią się bardzo szybko! Produkt testowany klinicznie.

Zalety inhalacji

Inhalacja jest metodą leczniczą, która jest stosowana w przypadku leczenia infekcji górnych dróg oddechowy. Inhalacja, czyli wziewanie, polega na wdychaniu pary z wód mineralnych oraz roztworów leków. Idealnie sprawdza się w przypadku takich dolegliwości jak przeziębienie, zapalenie oskrzeli oraz zapalenie zatok. Inhalator stosowany jest również przez osoby zmagające się z astmą, chronicznym bronchitem, a także sportowców i użytkowników przebywających w zanieczyszczonym środowisku, palaczy. Środek leczniczy bezpośrednio dociera do miejsca na które powinien oddziaływać, w wyniku czego działanie leku jest szybkie i efektywne.

Inhalator membranowy

Inhalator membranowy, zwany również nebulizatorem siateczkowym, jest produktem medyczny, którego praca polega na pompowaniu płynnego lekarstwa przez wibrujący w szybkim tempie membranę, w wyniku czego rozdrabnia dokładnie cząsteczki, następnie wdychane przez osobę inhalującą się. Inhalatory membranowe cechują się wysoką wydajnością i precyzją, w pełni wykorzystują zaaplikowaną dawkę leku, nie pozostawiając jego resztek w urządzeniu. Ponadto, sprzęt charakteryzuje się cichą pracą.

Właściwości Microlife NEB 800

Inhalator membranowy jest nebulizatorem typu Virating Mesh Technology. Wyjątkowy system Venturiego zasysa powietrze z otoczenia, w wyniku czego szybko dostarcza cząsteczki leków, co skraca czas sesji terapeutycznej. Zastosowana wysokiej jakości siatka antyutleniająca Mesh, zapewnia stabilną wielkość cząsteczek, a jednocześnie długą żywotność urządzenia. Dodatkową zaletą sprzętu jest redukcja straty leków podczas wydechu, a także możliwość podawania za jego pomocą wielu, popularnych leków (np. Pulmicort, Mucosolvan-krople, Berodual), a także soli fizjologicznej i roztworów soli leczniczych. Ponadto, jest produktem kompaktowym, którego kształt korpusu ułatwia trzymanie w dłoni.

Rodzaj baterii kompatybilnych z urządzeniem Microlfie NEB 800 - 2 x AA (zawarte w zestawie)

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl