suma: 0,00 zł do kasy

Microlife Ciśnieniomierz półautomatyczny naramienny BPA80

Ilość ocen: 50 | 0
ilość - +
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny

Opis

Ciśnieniomierz Microlife

Ciśnieniomierz półautomatyczny BP A80 firmy Microlife jest aparatem naramiennym do pomiaru ciśnienia krwi. Przyrząd medyczny, odczytuje wartość ciśnienia tętniczego krwi z okolic ramienia. Ciśnieniomierz cechuje się wyjątkowo prostą obsługą i dokładnością, idealnie nadaje się do regularnego użytkowania w warunkach domowych. Przyrząd medyczny jakim jest ciśnieniomierz naramienny BP A80 został zaprojektowany we współpracy z lekarzami, a także na postawie licznych testów klinicznych.

Właściwości aparatu

Ciśnieniomierz naramienny Microlife został zaopatrzony w wygodny i czytelny wyświetlacz, który ukazuje pomiar tętna, poziom naładowania baterii, wartość skurczową oraz rozkurczową. Ponadto, przyrząd wykazuje u użytkownika nieregularność tętna. Po zakończeniu pomiaru przyrząd zawsze zapisuje wartość ostatniego wyniku.

Wykonywanie pomiarów

Coraz więcej Polaków cierpi na nadciśnienie tętnicze, dlatego warto kontrolować jego wartość. Wykonywanie pomiary jest prostą i szybką czynnością, a jej regularne wykonywanie może nas uratować przed wieloma chorobami! Wykrycie nieprawidłowości we wczesnym stadium zwiększy szanse na uniknięciu wielu dolegliwości i schorzeń.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl