suma: 0,00 zł do kasy

Beurer PO 30 - Pulsoksymetr napalcowy

Ilość ocen: 96 | 3.86541
ilość - +
Dostępność: brak towaru

Opis

Pulsoksymetr PO 30

Pulsoksymetr napalcowy PO 30 firmy Beurer jest wyjątkowym, nieinwazyjnym urządzeniem medycznym, którego głównym zadaniem jest pomiar saturacji tlenem hemoglobiny we krwi tętniczej oraz tętna w palcu. Podstawową zaletą urządzenia jest całkowicie bezbolesny, precyzyjny pomiar. Firma Beurer zatroszczyła się o swoich użytkowników, gwarantując szybkie wykonanie badania zarówno w domu jak i podróży. Urządzenie medyczne zostało wykonane i zaprojektowane z największą dokładnością i dbałością o szczegół i jakość.

Zalety urządzenia

Pulsoksymetr napalcowy jest urządzenie medycznym, idealnym do użytku domowego oraz w trakcie aktywności fizycznej. Doskonale sprawdza się również w przypadku zastosowania medycznego, jak szpitale i placówki opieki zdrowotnej. Pulsoksymter jest produktem medycznym, który można stosowa zarówno w diagnostyce jak i profilaktycznie. Pulsoksymetr wskazuje poziom saturacji, czyli stopień nasycenia krwi tętniczej tlenem SpO2. Aparaty napalcowe są wyjątkowe łatwe i komfortowe w obsłudze, wystarczy nałożyć klips na palec wskazujący. Ponadto, jest urządzeniem niewielkich rozmiarów, lekkim i wygodnym w transporcie. Pulsoksymetr napalcowy jest odpowiednim dla osób zmagającymi się z astmą oskrzelową, niewydolnością serca, przewlekłą obturacyjną chorobą płuc oraz dla użytkowników uprawiających sporty na dużych wysokościach.

Właściwości produktu

Pulsoksymter napalcowy firmy Beurer wykorzystuje do pomiaru promienie o dwóch długościach, światło czerwone 660nm oraz podczerwień 905 nm. Urządzanie zostało wyposażone w czytelny, kolorowy wyświetlacz z 4 możliwościami zmiany widoku oraz regulowaną jasnością ekranu. Ponadto, produkt wyłącza się automatycznie po ok. 5 sekundach od wyjęcia palca z miejsca pomiaru. Oprócz graficznego wskaźnika pulsu, pulsoksymetr informuje nas o stanie zużycia baterii.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl